X
تبلیغات
رایتل

.:. بید قرمز .:.

می نویسم تا فراموش نکنم، که بوده ام.

انرژی

یکشنبه 1 بهمن‌ماه سال 1385 16:21 نویسنده: بیدقرمز نظرات: 8 نظر چاپ
یه دوست دارم که از کلاس سوم دبیرستان باهاش آشنا شدم. از همون اول که باهاش آشنا شدم واقعاْ‌دوستش داشتم چون خیلی صادق و روراست بود اگه دوست نداشت درباره چیزی حرف بزنه دروغ بهم نمی بافت خیلی راحت منظورشو می رسوند که دوست نداره حرف بزنه یا اصلاْ اهل پز دادن نبود اینکه بخواد بیشتر از اونی که هست خودشو نشون بده .خلاصه یک کلام صافه صاف. الان حدود ۷ سال از اون موقع ها می گذره و از معدود دوستای دبیرستانه که هنوز باهاش در ارتباطم. این دختر پر از انرژیه. هر وقت باهاش حرف می زنم کلی انرژی می گیریم ازش. واقعاْ این آدم انرژی مثبت ساطع می کنه. حتی تو شرایطی هم که خودش ناراحته ولی بازم انرژی منفی نمی ده. آدم جالبیه. چند وقت پیش تولد گرفته بود که متاسفانه من نتونستم برم. سر به سرش گذاشتم بهش گفتم اکس پارتیه؟!! گفت نه بابا، منو دختر خاله هام همین طوری، عادیش تو فضا هستیم دیگه احتیاج به اکس نداریم که!! می خواستم از این نوشته این نتیجه رو بگیرم که واقعا چه قدر خوبه که همیشه به همه انرژی مثبت بدیم، این طوری مطمئناً افراد زیادی خودشون مشتاق برقراری ارتباط بیشتر هستن. من خودم اینطوریم که، کسی که همش ناله کنه و انرژی منفی بده منو یاد بدهکاریام می ندازه! دوست ندارم با این جور آدما ارتباط داشته باشم. البته یه موقع هایی از روی ناچاری ارتباط دارم! نه اینکه بگم دردو دل بده، منظورم اینه که آیه یاءس خوندن بده!!

کمک

شنبه 30 دی‌ماه سال 1385 12:53 نویسنده: بیدقرمز نظرات: 2 نظر چاپ
چند روزه که وقتی به اینترنت وصل می شم اون دو تا مانیتور کوچولوئی که نشونه اتصاله رو نشون نمی ده! شما می دونین دلیلش چیه و باید چی کارش کنم که درست شه؟

بدشانسی

سه‌شنبه 26 دی‌ماه سال 1385 11:43 نویسنده: بیدقرمز نظرات: 7 نظر چاپ

فکر می کنم برای اولین باریه که تو عمرم دارم فکر می کنم که چه قدر بد شانسی آوردم! البته اصلاً فکر نمی کنم که آدم بدشانسی هستم، فقط فکر می کنم که بدشانسی آوردم! کارشناسی ناپیوسته قبول نشدم. من برای مرور سه تا از درسهای اختصاصی وقت کم آوردمو سر امتحان همش یادم رفته بود! خیلی از سوالها آشنا بود ولی جواب یادم نبود. خلاصه نهایت اینکه این دروس اختصاصی رو با ضریب 5 گند زدم و نهایتاً قبول نشدم. در صورتی که بقیه درصدهام خوب بود. و نکته مهمتر اینکه، خیلی از بچه هایی که تو دوره دبیرستان یا دانشگاه خیلی از من پایین تر بودن همه قبول شدن! اینجاس که دیگه بیشتر می ریزم به هم.

 ==============

جان من چند بار در طول زندگی این بخش از سرود « ای ایران» را خوانده اید که « در راه تو کی ارزشی دارد این جان ما؟» و فکر می کنید که اگر همین الآن اعلام کنیم که از فردا زبان رسمی کشور....  

لوس و ننر بودیمو خودمون خبر نداشتیم!!!!!

پدال گاز

دوشنبه 18 دی‌ماه سال 1385 22:40 نویسنده: بیدقرمز نظرات: 9 نظر چاپ

چند روز پیش داشتم با ماشین می رفتم و چون دنبال یه آدرس می گشتم سرعتم کم بود و از سمت راست خیابون هم حرکت می کردم و خوشبختانه چون صبح نسبتا زود بود خلوت بود، یه دفعه متوجه شدم که پدال گاز زیر پام خالی شد! یعنی ول شد دیگه نمی تونستم گاز بدم.  خوبه که یه پیش زمینه ای از این موضوع داشتم وگرنه وسط خیابون دست و پامو گم می کردم که چی کارش کنم.با همون سرعتی که داشتم کنار خیابون پارک کردم. بله پدال مبارک از جا در اومده بود!!! خلاصه زنگ زدم بابام اومدن ماشینو با یه سری تعمیرات اولیه سر پاش کردنو بردن تعمیرگاه. بعدشم گفتن که تعمیرکار محترم فرمودن که چون آرتیست بازی رانندگی کردین این طوری شده!! آخه بابا می دونن من تند می رم، فکر کنم این که هربه (حربه؟) اس که منو بترسونن که دیگه اون طوری رانندگی نکنم!!

حالا خلاصه بگذریم، فقط اینو گفتم که شماها اگه از این موضوع چیزی نمی دونین یه پیش زمینه ای ازش داشته باشین که اگه این اتفاق افتاد حول نشین. البته خدا کلی باهام بود، اگه این اتفاق وسط چهار راه یا وسط میدون افتاده بود من نمی دونستم باید چی کار کنم!!

زن و مرد

دوشنبه 11 دی‌ماه سال 1385 22:25 نویسنده: بیدقرمز نظرات: 12 نظر چاپ

دلم می خواد بدونم تفاوت بین زن و مرد از کجا شکل گرفته (منظورم فرق گذاشتن بین زن و مرده!) که متاسفانه هنوز هم شاهدش هستیم.

زن و مردی که هر دو تو بهشت به وجود اومدن با هم از بهشت رانده شدن.

تفاوتی بین زن و مرد نیست و این اون جایی بیشتر محسوسه که زن و مرد در کنار هم و پا به پای هم به دور خانه خدا طواف می کنن. دره زنونه و مردونه ای وجود نداره. حجابی بینشون نیست.

چرا هنوزم که هنوزه مرد سالاری وجود داره؟

چرا یه عده از مردا خودشونو عقل کل می دونن؟

فقط می تونم بگم جای بسی تاسفه!

شنبه 9 دی‌ماه سال 1385 18:28 نویسنده: بیدقرمز نظرات: 5 نظر چاپ

امروز صدام اعدام شد. حالا با به موقع یا بی موقع اعدام شدنش کاری ندارم. ولی نکته اینکه من اینجا گشتم عکسی از اعدامش ندیدم تلوزیونم امروز ندیدم که نشون داده یا نه. کسی از حلق آویز شدنش لینکی داره؟ (مطمئنا حلق اویز شده دیگه!) نکنه سر کاریمو الکی می گن؟!

تغییرات در راستای گذر زمان

چهارشنبه 6 دی‌ماه سال 1385 13:34 نویسنده: بیدقرمز نظرات: 3 نظر چاپ
این نکته ذهن منو به خودش مشغول کرده که، آیا زمان، بیشتر باعث تغییر عقاید افراد می شه یا بیشتر باعث می شه که آدما خود واقعیشون رو نشون بدن، یعنی تغییری که در اثر گذر زمان می کنن بیشتر وابسته به کدوم یک از این دو مورده؟ هر چی فکر می کنم می بینم هر دو موردش درسته ولی اینکه کدوم درستتره رو نمی دونم!